Mačkofest v Bory Mall (22.10.)

Mačkofest v Bory Mall (22.10.)

Obchodné centrum Bory Mall vás pozýva na výstavu tých najkrajších mačiek Mačkofest, ktorý sa uskutoční 22. októbra od 10:00 do 16:00.
Prítomné budú plemená mačiek ako Britská krátkosrstá mačka, Britská dlhosrstá mačka, Ragdoll, Mainská mývalia mačka, Ruská modrá, Devon Rex, Don Sphynx, La Perm, Škótska Klapouchá mačka. 
Počas celej výstavy bude prebiehať kreslenie pre deti za sladkú odmenu (lízatka, cukríky, čokolády). Pre návštevníkov je pripravené hlasovanie o Najkrajšiu klietku výstavy a Najkrajšiu mačku výstavy. Budú sa môcť porozprávať s chovateľmi, ktorí im veľmi radi poradia a odpovedia na otázky , ktoré ich zaujímajú.
Firma Royal Canin bude zdarma rozdávať vzorky krmiva a ponúkne poradenstvo v oblasti výživy pre mačky a psi.

Program propagačnej výstavy:

10:00 – Otvorenie a privítanie vystavovateľov a návštevníkov OC Bory Mall

10:30 – Prezentácia chovateľských staníc a plemien mačiek za účasti medzinárodnej posudzovateľky pani Gabrieli Minárovej

12:30 – Prednáška: ,, Čo ohrozuje vašu mačku pokiaľ ju púšťate voľne von“ .

14:30 – Prezentácia chovateľských staníc a plemien mačiek za účasti medzinárodnej posudzovateľky pani Gabrieli Minárovej

15:45 – Vyhodnotenie sprievodnej súťaže o Najkrajšiu klietku výstavy

15:55 – Vyhodnotenie sprievodnej súťaže o Najkrajšiu mačku výstavy

16:00 – Ukončenie výstavy

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.